SENDINN dokumento prisegimas prie naujienlaiškio from SENDINN on Vimeo.

 

Pirmas žingsnis: Atsidarykite naujienlaiškių siuntimo sistemą ir pasirinkite skiltį "Atsisakę gavėjai". Jei nesate prisijungę, tai galite padaryti prisijungę internetinėje svetainėje - www.sendinn.lt .

Antras žingsnis: Skiltyje "siuntimai"  pasirinkite "veiksmai-> HTML tekstas". Naujai atsidariusiame lange paspauskite "toliau:redagavimas". 

Trečias žingsnis: Iš turinio blokų pasirenkame „Tekstas“, tuomet parašome ir pažymime tekstą, kurį paspaudus į kompiuterį bus parsiųstas dokumentas. Spaudžiame mygtuką „Įterpti/taisyti nuorodą“. Atsidariusiame lange pasirenkame skiltį „Prisegti failą“,  tuomet spaudžiame mygtuką „Browse“ ir kompiuteryje ieškome dokumento, kurį norite prisegti prie laiško.  Spaudžiame mygtuką  „Siųsti į serverį“ ir Jūsų dokumentas bus prisegtas prie paskirto teksto. Šiame lange galite nukopijuoti nuoroda „URL“, ši nuorodą yra kelias į Jūsų dokumentą.
Labai pravartu talpinti šią nuorodą keliant nuotraukas į naujienlaiškio dizainą. Tuomet klientui pelyte paspaudus ant nuotraukos bus parsiunčiamas pasirinktas dokumentas.

Parengė Pranas

Atgal į blogą