Trumpa, nes miela skaityti:

Trumpa naujienlaiškio tema dažnai pagerina naujienlaiškių atidarymo rodiklį. Internetinių paslaugų tiekėjai kartais trumpina naujienlaiškių temas, todėl neviršykite 50 simbolių. Tokiu atveju būsite tikri, kad naujienlaiškio tema nebus perkelta į kelias eilutes.

Vientisas stilius:

Naujienlaiškio tema turi skaitytoją įtikinti atidaryti laišką, todėl venkite nuobodžių pavadinimų. Pasitelkite orginalumą ir išmonę, išsiskirkite iš kitų, prisiderinkite prie įmonės firminio stiliaus: šriftai, spalvos - naujienlaiškyje "neišradinėkite dviračio", panaudokite tai ką jau turite, siekite ne skirtingumo , o tęstinumo. Kuriant naujienlaiškio temą svarbiausia įsitikinkite, kad viena eilutė skaitytojui sugebės perteikti įstoriją, kurią norite jiems papasakoti. 

Testuokite, testuokite ir dar kartą testuokite:

Geriausias būdas pažinti skaitytoją ir jiems mielus temų pavadinimus - nuolatos skaitytojui pateikti skirtingus naujienlaiškių pavadinimus ir stebėti rezultatus. Laiškų atidarymo rodiklis ir jo gerėjantys rezultatai jau sufleruoja, kad su skaitytoju kalbate viena kalba. Pažinkite skaitytoją geriau nei jie Jus, tada sėkmė bus garantuota.

Parengė Irena

Atgal į blogą