1. Numesti svorio: Pasirūpinkite gaiva naujienlaiškių gavėjų sąrašuose!

Atėjo laikas "atšviežinti" naujienlaiškių gavėjų sąrašą.  Ar naujienlaiškių atidarymo rodiklis yra mažesnis nei Jūs norėtumėte? Tada atkreipkite dėmesį į tai, kam įdomūs ir neidomūs Jūsų naujienlaiškiai. Jei naujienlaiškių prenumeratorius neperskaitė naujienlaiškio per visus metus, galima daryti prielaidą - jam neįdomu. Tokiems prenumeratoriams yra lengviau ištrinti laiškus, nei jų atsisakyti. Jūsų, kaip marketingo specialisto, tikslas yra bendrauti su savo klientais, tačiau jei laiškas nebuvo perskaitytas, negalite to daryti. Tačiau yra keletas sprendimų:  iš gavėjų sąrašo pašalinkite neaktyvius naujienlaiškių prenumeratorius arba paprašykite jų iš naujo patvirtinti naujienlaiškių prenumeratą. Jūs greitai pajusite kaip atnaujintas  gavėjų sąrašas bus efektyvesnis nei prieš tai.

2. Tapkite organizuotu: Gerai organizuota el. marketingo strategija  - sėkminga el. marketingo strategija!

Organizuoti el. marketingo kompanijas yra puiki idėja, tačiau tik tada, kai ji daroma nuosekliai. Kurdami šių metų  el. marketingo strategiją įtraukite tikslius uždavinius, siekamus rezultatus. Taip pat Įtraukite į strategiją naujienlaiškių siuntimo dažnumą: kas savaitę/kas mėnesį/ kartą per ketvirtį. Nepamirškite susikurti kalendoriaus ir žymėtis temas / idėjas, kurias  ketinate pristatyti siunčiamuose naujienlaiškiuose. Jei "užstrigote" - pasitelkite 2013 m. el. marketingo strategiją bei pasiektus rezultatus:  kokie naujienlaiškiai sužibėjo laiškų perskaitymo rodikliu? Atlikite analizę kas labiausiai prisidėjo prie sėkmės - temos pavadinimas, turinio pateikimas ir pan. - tai pritaikykite 2014 m. sėkmei sukūrti; kokie naujienlaiškiai neužleido tvirtų lyderio pozicijų ties naujienlaiškių atidarymo rodikliu? Tai leidžia Jums atrasti geriausias temas, kuriomis domisi naujienlaiškių gavėjai. Visa tai leis Jums sukurti efektyvią marketingo strategiją.

3. Kelionės: Keliaukite su naujienlaiškių gavėjais kartu!

2014 m. ryžkitės kelionėms su naujienlaiškių prenumeratoriais. Jei nesate susitelkę el. marketingo kompanijas pristatyti per mobiliuosius įrenginiuos, suskubkite. Įvarūs tyrimai rodo, kad vis  daugiau vartotojų naudojasi išmaniaisiais telefonais skaitydami naujienlaiškius. Tačiau nepamirškite, kad  tokie prenumeratoriai atidarydami naujienlaiškius per mobiliuosius įrengnius tikisi, kad jie bus lengvai perskaitomi. Jei neišpildysite šios sąlygos: dauguma klientų tokius naujienlaiškius ištrins, nesuteikdami Jums papildomo šanso, maža dalis paspaus ant naujienlaiškio atsisakymo nuorodos.  Šiais metais padirbėkite šia linkme.

4. Sąvanoriaukite/ atiduokite grąžą: Dalinkitės žiniomis su visais!

Savanoriavimas yra dar vienas naujas šių metų įšūkis. Jūs galite sugrįžti į savo bendruomėnę dalindamiesi žiniomis, šviesdami savo klientus. Tai gali atsirasti Jūsų naujienlaiškyje ar Blog'e. Siekis šviesti kitus apie naujienas, tendencijas, svarbius pasikeitimus yra siekis padėti kitiems. Dalinkitės pagalba su visais! Jei Jūs duosite - Jūs gausite.  Klientai pirks iš Jūsų, nes pasitikės Jumis, o ne žmonėmis, kurie siekia "įbrukti" negalvodami apie tolimesnį tęstinumą.

Parengė Irena

Atgal į blogą