Nesuredaguotas tekstas:

Teksto redagavimui nenorite skirti daug laiko, galvojate, kad svarbiau esmė nei apipavidalinimas. Nedarykite šios klaidos:

- nerašykite tekstų dideliais blokais, stengite išskaidyti į atskiras mažesnes pastraipas;

- neryškinkite viso teksto. Viso teksto pabraukimas tai tikrai bloga išeitis;

- neperkraukite teksto nuotraukomis, nes jos padidina tikimybę naujienliaškio patekimui į "Spam".

Ignoruojamas gavėjų sąrašas:

Dauguma specialistų vadovaujasi principu: svarbiau kiekybė nei kokybė. Ar Jūs vienas iš Jų?! Ilgas naujienlaiškių gavėjų sąrašas nevisada reiškia geriau. Tarkime Jūsų gavėjų sąraše didelią dalį sudaro tie gavėjai, kurie neatidaro siunčiamų naujienlaiškių. Šiai situacijai galima pritaikyti tokį sprendimą: šiems gavėjams išsiųskite  naujienlaiškį nedažniau nei vieną kartą per mėnesį. Jei gavėjas po tokių  naujienlaiškių vis dar nesusidomėjo Jūsų siunčiama informacija, laikas pagalvoti apie tokio gavėjo perkėlimą į sąrašą "Nenorintys gauti - tingūs paspausti atsisakymo nuorodą". Vis dar tikite, kad juos sudominsite?! Suteikite jiems galimybę susidomėti Jumis organizuojant naują el. marketingo kampaniją. Jei ir tada Jums nepavyko - laikas atsisveikinti su jais. Geriau visą laiką skirkite tiems, kurie domisi Jumis.

Monotonija  naujienlaiškių dizaine ir turinyje:

Tarkime Jūs nuolatos į darbą ateinate dėvintis tą patį juodą kostiumą ir baltą kaklaraištį. Tačiau vieną dieną Jums tai nusibodo ir ateinate apsirengęs žalią kostiumą ir raudoną kaklaraištį. Nepastebėti šio pasikeitimo neįmanoma, tad visų dėmesys skirtas tiks Jums. Taigi, neleiskite naujienlaiškių gavėjams nuobodžiauti, sudominkite juos nauju dizainu, turiniu ar jo pateikimu, būkite orginalūs.

Koncentravimasis į tarpinius rezultatus:

El. marketingo kampanija yra tik dalis visos įmonės marketingo strategijos. Viena sėkminga el. marketingo kampanija negarantuoja sėkmės visai įmonei ilgalaikėje perspektyvoje ir yra tik dalis didesnio tikslo.Tik pastovūs sėkmingi rezultatai el. marketinge skatins visos įmonės plėtrą ir augimą, žinomumą. Jei el. marketingo tikslas yra padidinti internetinės svetainės žinomumą, tai prieš siunčiant naujienlaiškius būkite tikri, kad internetinė svetainė veikia nepriekaištingai. Taigi visada būkite įsitikine, kad  el. marketingo metu pasiekti rezultatai kuria prielaidas didesniems rezultatams.

Parengė Irena

Atgal į blogą