Blogas

Parengė Ieva   2015-12-01

Sendinn.lt prisideda prie "Jaunimo linijos" paramos kampanijos

Džiaugiamės galėdami padėti, ko gero, žinomiausiai jaunimo nevyriausybinei organizacijai Lietuvoje - paramos fondui “Jaunimo linija”.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2015-05-16

El. laiško pavadinimas: žodžiai didinantys laiškų atidarymo rodiklius

Sukurti veiksmingą el. laiško pavadinimą reikia gerų įgūdžių, tačiau kartu tai yra meninis idėjos apipavidalinimas. Dauguma kompanijų siunčia naujienlaiškius kelis kartus per savaitę. Taigi, reikia būti subtiliais ir kūribingais, kad naujienlaiškiai nebūtų pasikartojantys ir neerzintų skaitytojų. Siekiant tai įgyvendinti reikia labai gerai pažinoti kompaniją, kuri yra siuntėjas, ir auditoriją, kuriai skirtas naujienlaiškis. Kalbant apie tai galima išsiplėsti iki begalybės. Todėl šiandien mes pabandysime nustatyti tik esminius žodžius, kurie padės valdyti naujienlaiškių skaitymo rodiklius.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2015-02-05

Džiaugiamės kuriamais rezultatais

Pasidžiaugti visada labai smagu. Džiaugiamės bendradarbiavimo su mokslo institucija kuriamais rezultatais, skatinančiais įmonės konkurencinį pranašumą.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2014-08-26

Atpažink klaidas, kurios el.marketingo kampaniją padaro neefektyvia

Marketingos specialistai pripažįsta, kad organizuojant el. marketingo kampanijas daromos klaidos ir sisteminės marketingo klaidos. Pastarųjų skiriamasis ženklas yra tas, kad jos efektyvias el. marketingo kampanijas padaro nesėkmingomis. Norite atpažinti ir išvengti jų?! Tada susipažinkite su jomis.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2014-01-20

Naujienlaiškio tema: trumpos užuominos geriausiems rezultatams pasiekti

Naujienlaiškio tema yra neabejotinai svarbi dalis Jūsų naujienlaiškio kūrimo procese.Tai yra pirmas dalykas, kurį naujienlaikių skaitytojai pamato. Taigi nuo naujienlaiškio temos pateikimo priklauso: ar naujienlaiškis bus atidarytas ar keliaus tiesiai į šiukšlių dėžę. Tai tik viena eilutė, bet suteikia tiek daug reikšmės tolimesniems skaitytojo sprendimams. Pateikiame Jums keletą užuominų į kurias verta atkreipti dėmesį rašant naujienlaiškio temą.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2014-01-17

Keturi sprendimai Jūsų 2014 metų el. marketingui

Nauji metai jau įsibėgėjo. Ar pradėjote įgyvendinti naujametinius pažadus? Turbūt sąrašo viršuje yra noras - numesti svorio, tapti organizuotu, patirti daug kelionių ir užsiimti savanorystės veikla? Nors šie tikslai dideli, siekiant pagerinti savo gyvenimą,tačiau jie taip pat yra vertingi kuriant šių metų el. marketingo strategiją. Pristatome Jums pasižadėjimus, kuriuos prasminga įtraukti į šių metų el.marketingo strategiją. Pradėkime:

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2013-12-16

Gmail paveiksliukai matomi be paspaudimo ant nuorodos

Šventiniu laikotarpiu Google paskelbė gerą naujieną Gmail vartotojams. Nuo šiol Gmail vartotojams gavusiems el. laišką su paveiksliukais nebereikės spausti ant nuorodos "Rodyti paveiksliuką". Paveiksliukai bus rodomi iš karto - vaizdai į laiško turinį bus įkelti automatiškai.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2013-12-13

Patarimai kaip optimizuoti šventinio laikotarpio naujienlaiškių kampanijas

Verslo sektoriui šventinis laikotarpis asocijuojasi su pardavimų pagerėjimu. Kaip atpažinti, kad šis laikotarpis jau prasidėjo? Naujienlaiškių paslaugų tiekėjams, siuntėjams šis laikotarpis nepavydėtinas - aktyviai dirbama su klientais, derinant jų poreikius + socialinių tinklų siūlomą naudą + išmaniąsias techologijas. Pristatome Jums keletą žingsnių kaip suaktyvinti pardavimus per šventinį laikotarpį.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2013-11-30

Paprasti patarimai kaip pagerinti naujienlaiškius

Naujienlaiškiai yra greitas, ganėtinai pigus (lyginant su kitomis reklamos priemonėmis) ir suteikiantis laukiamų rezultatų internetinio marketingo įrankis. Jo pagalba galima ne tik padidinti prekės ženklo žinomumą bet ir prisidėti prie visos įmonės viešinimo kompanijos užtikrinimo.Užuomina ir gera tema gali atlikti gerą darbą. Atminkite: sekmadienis puiki diena siuntimui daugumai verslo sričių. Jei Jūsų veiklos sritis nepatenka į "daugumos sąrašą", ką daryti? Taigi, ieškokite kelio į sėkmę atkakliai. Jei ieškosite - rasite tik JUMS geriausią temą, siuntimo laiką ir t.t. Kad paieškos truktų trumpiau - atkreipkite dėmesį į sekančius naujienlaiškių siuntimo akcentus.

Skaitykite daugiau

Parengė Pranas   2013-11-29

VIDEO pamokėlė - dokumento prisegimas prie naujienlaiškio

Šiuo trumpu vaizdo įrašų norime parodyti savo klientams, kaip greitai ir lengvai galima prisegti dokumentą prie naujienlaiškio mūsų sistemoje.

Skaitykite daugiau

Parengė Pranas   2013-11-29

VIDEO pamokėlė - gavėjai atsisakantys naujienlaiškių

Pristatome Jums sukurtą video pamokėlę, kurios pagalba išmoksite savarankiškai pašalinti iš gavėjų sąrašo asmenis nenorinčius gauti Jūsų naujienlaiškių.

Skaitykite daugiau

Parengė Irena   2013-11-21

Naujienlaiškiai + socialiniai tinklai = nauda Jums

Socialiniai tinklai šiandien yra ne tik smagių bendravimų įrankis, bet ir dalis marketingo strategijos. Ar Jūsų įmonės Facebook, Twitter dirba Jums? Ar naujienlaiškiai gali dirbti kartu su socialiniais tinklais ir taip prisidėti prie Jūsų el. marketingo geresnių rezultatų? Taigi padirbėkime iš peties.

Skaitykite daugiau

Parengė Pranas   2013-11-14

VIDEO pamokėlė gavėjų sąrašo įkėlimui

Dar vienas mūsų kūrinys Jums. Šį kartą norime video pagalba Jums pristatyti vieną svarbiausią naujienlaiškio etapą. Kas tai? Be jų nebūtų naujienlaiškių! Kiekvienam jų Jūs turite įrodyti, kad esate įdomūs ir naudingi! Kartais jie būna pikti, bet ne visi. Taigi, kas tie paslaptingieji?! Gavėjai ir jų sąrašai. Pristatome Jums pamokėlę kaip priskirti gavėjus naujienlaiškiui. Produktyvaus žiūrėjimo!

Skaitykite daugiau

Parengė Pranas   2013-11-12

VIDEO pamokėlė naujienlaiškio sukūrimui

Naujienlaiškio sukūrimui Jūs skiriate daug laiko, kyla klausimų ?! Visus klausimus galite operatyviai išspręsti per 2 min. Pristatome Jums sukurtą video pamokėlę apie naujienlaiškio kūrimą - naujienlaiškio sukūrimas paprastai. Tobulėkime kartu!

Skaitykite daugiau

Parengė Pranas   2013-10-16

Kaip nepatekti į SPAM katalogą?

Serverių ir el pašto paslaugų tiekėjai nuolat kovoja prieš nepageidaujamų el. laiškų platintojus, kurie skverbiasi į mūsų el. pašto dėžutes. Neretai teisėti komerciniai el.laiškai yra klaidingai nukreipiami į SPAM katalogus. Galbūt Jūsų naujienlaiškių siuntimai nukenčia dėl nesėkmingų bandymų pasiekti klientų inbox`us? Čia rasite dešimt paprastų žingsnių, kurie padės aplenkti SPAM katalogą.

Skaitykite daugiau